شرکت پلیمر هرمز برکه

شرکت پلیمر هرمز برکه در سال۱۳۸۴ در شهرک صنعتی شماره ۳ بندرعباس با هدف تولید محصولات پلیمری، ماشین آلات وتجهیزات قالب گیری دورانی (Rotational Molding) تاسیس گردید . این شرکت با بهره گیری از کادر متخصص و تلاشگر خود توانسته است با تولید محصولات با کیفت و منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی نیاز مشتریان خود را در زمینه های مورد نظر تامین نماید. هرمز برکه نه تنها در حال گسترش منافع خود ،بلکه در حال افزایش ظرفیت تولید محصولات با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای  روز دنیا می باشد.جهت ایجاد و توسعه شبکه تولید و توزیع محصولات در سطح کشور این شرکت در سال ۱۳۹۴ اقدام به ایجاد سایت شماره ۲ خود در شهرک صنعتی اوز استان فارس و همچنین در سال ۱۳۹۶ سایت شماره ۳ خود را در شهر شیراز و در شهرک صنعتی بزرگ ایجاد نموده است.

ساختار شرکت پلیمر هرمز برکه به گونه ای طراحی شده است که با انعطاف پذیری ویژه بتواند خدمات شایسته ای را در زمینه های مختلف به مشتریان خود ارائه نماید. تولید مخازن پلی اتیلن چند لایه به روش رتومولدینگ یکی از زمینه های فعالیت این شرکت می باشد .شرکت پلیمر هرمز برکه دارای قابلیت طراحی و ساخت انواع مخازن در تیپ های افقی و عمودی،مخازن حمل مایعات،مخازن انبساطی ، وان شیلات می باشد. یکی دیگر از زمینه های اصلی فعالیت این شرکت ، تولید محصولات دکوراتیو و مبلمان پلی اتیلنی می باشد که با طراحی شکیل خود زیبایی را به باغ ، اماکن خدماتی رفاهی و مبلمان شهری بخشیده است. تولید موانع جاده ای یکی دیگر از زمینه های فعالیت شرکت پلیمر هرمز برکه می باشد .این شرکت با قابلیت های خود از جمله پرسنل با تجربه و سایر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ، توان تولید انواع محصولات  پلیمری را دارا می باشد. این شرکت در راستای اهداف کیفی خود و در پاسخگوئی به نیازهای روز افزون مشتریان با اراده مدیریت وتلاش پرسنل توانا که سرمایه های اصلی شرکت محسوب می گردند موفق به اخذ گواهینامه (ISO-45001) (ISO-14001) (ISO-9001) گردید است.سایر مجوزها و گواهینامه های شرکت به شرح زیر است:

-پروانه تحقیق و توسعه(R & D)از سازمان صنعت،معدن،تجارت

-پروانه کاربرد علامت استاندارد از اداره کل استاندارد استان فارس و هرمزگان

-پروانه بهداشت و ساخت از معاونت غذا و دارو

-تندیس رعایت حقوق مصرف کننده از سازمان حمایت از مصرف کنندگان

– عضو انجمن صنایع همگن پلاستیک

-عضو انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن

شرکت پلیمر هرمز برکه امیدوار است بتواند با تلاش بی وقفه پاسخگوی نیازهای مشتریان خود بوده و خدمات شایسته ای به ایشان ارائه نماید.